P1500SBLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500SBLRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1500SBLRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 140V 250A DO-214AA
Foi de date: P1500SBLRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1500SBLRP
Număr parc P1500SBLRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 140V 250A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63404 pcs Fișa cu date P1500SBLRP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V
Tensiune - Breakover 180V Serie SIDACtor®
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume P1500SBLRPCT Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A Curent - reținere (Ih) 150mA
capacitanță 55pF