P1500SALRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P1500SALRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P1500SALRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BI 140V 150A DO-214AA
Foi de date: P1500SALRP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P1500SALRP
Număr parc P1500SALRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BI 140V 150A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182880 pcs Fișa cu date P1500SALRP.pdf
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 140V
Tensiune - Breakover 180V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume P1500SALRPTR Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 45A Curent - reținere (Ih) 150mA
capacitanță 40pF