P0080SBRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080SBRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P0080SBRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR BIDIR 6V 250A DO-214AA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile P0080SBRP
Număr parc P0080SBRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR BIDIR 6V 250A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3226 pcs Fișa cu date
Tensiune - în stare 4V Tensiune - Stare Off 6V
Tensiune - Breakover 25V Serie SIDACtor®
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Număr de elemente 1 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A
Curent - reținere (Ih) 50mA capacitanță 150pF