P0080SBMCLRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
P0080SBMCLRP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: P0080SBMCLRP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului SIDACTOR MC BI 6V 250A DO-214AA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile P0080SBMCLRP
Număr parc P0080SBMCLRP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere SIDACTOR MC BI 6V 250A DO-214AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135506 pcs Fișa cu date
Tensiune - Stare Off 6V Tensiune - Breakover 25V
Serie SIDACtor® ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Număr de elemente 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 250A
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 80A capacitanță 150pF