MAC16CMG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MAC16CMG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAC16CMG
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TRIAC 600V 16A TO220AB
Foi de date: 1.MAC16CMG.pdf2.MAC16CMG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAC16CMG
Număr parc MAC16CMG Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TRIAC 600V 16A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66967 pcs Fișa cu date 1.MAC16CMG.pdf2.MAC16CMG.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Tip Triac Standard Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Standard 600V 16A Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 16A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 150A @ 60Hz
Curent - Țineți (Ih) (Max) 50mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 35mA