MAC15SDG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MAC15SDG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAC15SDG
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TRIAC SENS GATE 400V 15A TO220AB
Foi de date: MAC15SDG.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAC15SDG
Număr parc MAC15SDG Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TRIAC SENS GATE 400V 15A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4670 pcs Fișa cu date MAC15SDG.pdf
Tensiune - Stare Off 400V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.5V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 110°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 15A Through Hole TO-220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 15A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 120A @ 60Hz
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 5mA