LVSP0080T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0080T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVSP0080T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR
Foi de date: LVSP0080T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LVSP0080T
Număr parc LVSP0080T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 80A 600VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4152 pcs Fișa cu date LVSP0080T.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 0.816" Dia x 3.590" L (20.73mm x 91.19mm)
Serie POWR-GARD® LVSP Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume LVSP80 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 75000 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 0.000469 Ohms Ratingul curent 80A