LVSP0040T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVSP0040T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVSP0040T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 40A 600VAC CYLINDR
Foi de date: LVSP0040T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVSP0040T
Număr parc LVSP0040T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 40A 600VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4370 pcs Fișa cu date LVSP0040T.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 0.816" Dia x 3.590" L (20.73mm x 91.19mm)
Serie POWR-GARD® LVSP Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume LVSP40 Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Se topește 20550 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 0.000705 Ohms Ratingul curent 40A