LSRK2.25TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LSRK2.25TXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC
Foi de date: LSRK2.25TXID.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LSRK2.25TXID
Număr parc LSRK2.25TXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 2.25A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3745 pcs Fișa cu date LSRK2.25TXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Alarm Indicating Alte nume LLSRK 2-1/4ID
LLSRK2.25ID
LLSRK2.25TXID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 2.25A Clasă RK1