LSRK17.5TXID
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LSRK17.5TXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC
Foi de date: LSRK17.5TXID.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LSRK17.5TXID
Număr parc LSRK17.5TXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 17.5A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3240 pcs Fișa cu date LSRK17.5TXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® LLSRK_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Alarm Indicating Alte nume LLSRK 17-1/2ID
LLSRK17.5ID
LLSRK17.5TXID
LSRK175TXID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 17.5A Clasă RK1