L17T125.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L17T125.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 125A 170VDC CYLINDR
Foi de date: L17T125.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L17T125.T
Număr parc L17T125.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 125A 170VDC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1942 pcs Fișa cu date L17T125.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 170V Dimensiune / Dimensiune 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm)
Serie POWR-GARD® L17T Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Alte nume L17T 125
L17T125
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 125A