L17T1000V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L17T1000V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 1KA 170VDC CYLINDR
Foi de date: L17T1000V.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 760 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 760 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L17T1000V
Număr parc L17T1000V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 1KA 170VDC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 760 pcs Fișa cu date L17T1000V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 170V Dimensiune / Dimensiune 1.000" Dia x 1.157" L (25.40mm x 29.40mm)