KLKD.125T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.125T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLKD.125T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC
Foi de date: KLKD.125T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLKD.125T
Număr parc KLKD.125T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 125MA 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5641 pcs Fișa cu date KLKD.125T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLKD
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume KLKD 1/8A
KLKD.125
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 65 Ohms Ratingul curent 125mA