KLKD.100H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLKD.100H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KLKD.100H
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC
Foi de date: KLKD.100H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KLKD.100H
Număr parc KLKD.100H Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 100MA 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7945 pcs Fișa cu date KLKD.100H.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® KLKD
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume KLKD 1/10A
KLKD.100HLF
KLKD.100HLF-ND
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 85.5 Ohms Ratingul curent 100mA