JLLN1200X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN1200X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JLLN1200X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 1.2KA 300VAC/125VDC
Foi de date: JLLN1200X.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 217 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JLLN1200X
Număr parc JLLN1200X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 1.2KA 300VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 217 pcs Fișa cu date JLLN1200X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 300V
Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia x 1.032" L (63.50mm x 26.20mm) Serie POWR-GARD® JLLN
Timp de raspuns Fast ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Alte nume JLLN 1200A