JLLN110.XXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
JLLN110.XXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JLLN110.XXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUS 300V F/A CLASS T 110A PLTD
Foi de date: JLLN110.XXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JLLN110.XXP
Număr parc JLLN110.XXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUS 300V F/A CLASS T 110A PLTD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1764 pcs Fișa cu date JLLN110.XXP.pdf
Serie *
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
JLLN1000X
JLLN1000X
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 1KA 300VAC/125VDC
In stoc: 267 pcs
Descarca: JLLN1000X.pdf
RFQ
JLLN110.X
JLLN110.X
Descriere: FUSE CRTRDGE 110A 300VAC/125VDC