IDSR125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IDSR125.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/VDC
Foi de date: IDSR125.X.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 843 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IDSR125.X
Număr parc IDSR125.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 843 pcs Fișa cu date IDSR125.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 1.843" Dia x 6.689" L (46.80mm x 169.90mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume IDSR 125
IDSR125
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 125A Clasă RK5