IDSR100.V
Prezentarea produsului
Număr parc: IDSR100.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC/VDC
Foi de date: IDSR100.V.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IDSR100.V
Număr parc IDSR100.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1812 pcs Fișa cu date IDSR100.V.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 600V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 1.311" Dia x 5.748" L (33.30mm x 146.00mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals Alte nume IDSR 100
IDSR100
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 100A Clasă RK5