FLSR010.TXID
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR010.TXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR010.TXID.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FLSR010.TXID
Număr parc FLSR010.TXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5312 pcs Fișa cu date FLSR010.TXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLSR 10ID
FLSR010ID
FLSR10ID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 10A Clasă RK5
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC Aprobări CE, CSA, QPL, UL
Aplicații Electrical, Industrial
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
FLSR010.T
FLSR010.T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC