FLSR010.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR010.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR010.T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FLSR010.T
Număr parc FLSR010.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4901 pcs Fișa cu date FLSR010.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLSR 10
FLSR010
FLSR10
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 10A Clasă RK5