FLSR.800TXID
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR.800TXID
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR.800TXID.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FLSR.800TXID
Număr parc FLSR.800TXID Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 800MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4427 pcs Fișa cu date FLSR.800TXID.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR_ID
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLSR 8/10ID
FLSR.800ID
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 800mA Clasă RK5