FLSR.500T
Prezentarea produsului
Număr parc: FLSR.500T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC
Foi de date: FLSR.500T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FLSR.500T
Număr parc FLSR.500T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 500MA 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4004 pcs Fișa cu date FLSR.500T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.811" Dia x 5.000" L (20.60mm x 127.00mm) Serie POWR-GARD® FLSR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard Alte nume FLSR 1/2
FLSR.500
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 500mA Clasă RK5