CG5600MS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG5600MS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG5600MS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Foi de date: CG5600MS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG5600MS
Număr parc CG5600MS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28689 pcs Fișa cu date CG5600MS.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 600V Toleranţă -
Serie CG5 ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 2-SMD Cylinder Square End Alte nume CG5600MSDKR
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare Surface Mount
Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA) Fail Short No
descriere detaliata Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CG5600L
CG5600L
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 600V 5KA THROUGH HOLE
In stoc: 102027 pcs
Descarca: CG5600L.pdf
RFQ
CG590LSTR
CG590LSTR
Descriere: GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
In stoc: 33841 pcs
Descarca: CG590LSTR.pdf
RFQ
CG590
CG590
Descriere: GDT 90V 5KA
Descarca: CG590.pdf
CG5600LS
CG5600LS
Descriere: GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Descarca: CG5600LS.pdf
CG590L-02
CG590L-02
Descriere: GDT 90V 5KA THROUGH HOLE
Descarca: CG590L-02.pdf
CG590L
CG590L