CG5600LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CG5600LS
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT
Foi de date: CG5600LS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CG5600LS
Număr parc CG5600LS Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere GDT 600V 5KA SURFACE MOUNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 72284 pcs Fișa cu date CG5600LS.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) 600V Toleranţă -
Serie CG5 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Cylinder, Radial SMT Bend Numărul de polonezi 2
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impuls de descărcare curent (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No descriere detaliata Gas Discharge Tube 600V 5000A (5kA) 2 Pole Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CG5600LTR
CG5600LTR
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: GDT 600V 5KA THROUGH HOLE
In stoc: 62945 pcs
Descarca: CG5600LTR.pdf
RFQ
CG5600L
CG5600L
In stoc: 102027 pcs
Descarca: CG5600L.pdf
RFQ
Descriere: GDT 550V 5KA THROUGH HOLE
Descarca: CG5550L.pdf
CG5550
CG5550
Descriere: GDT 550V 5KA