CCMR6.25HXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR6.25HXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCMR6.25HXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/250VDC
Foi de date: 1.CCMR6.25HXP.pdf2.CCMR6.25HXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCMR6.25HXP
Număr parc CCMR6.25HXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 6.25A 600VAC/250VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7536 pcs Fișa cu date 1.CCMR6.25HXP.pdf2.CCMR6.25HXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Cartridge
Caracteristici - Ratingul curent 6.25A