CCMR03.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR03.5T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCMR03.5T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
Foi de date: 1.CCMR03.5T.pdf2.CCMR03.5T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CCMR03.5T
Număr parc CCMR03.5T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6075 pcs Fișa cu date 1.CCMR03.5T.pdf2.CCMR03.5T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume Q4583367
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 3.5A Clasă CC
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 300kA AC, 20kA DC Aprobări CE, UL
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CCMR03.5HXP
CCMR03.5HXP
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 3.5A 600VAC/300VDC
In stoc: 6151 pcs
Descarca: CCMR03.5HXP.pdf
RFQ
CCMR030.T
CCMR030.T
Descriere: FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
In stoc: 5268 pcs
Descarca: CCMR030.T.pdf
RFQ
CCMR035.T
CCMR035.T
Descriere: FUSE CARTRIDGE 35A 600VAC/250VDC