CCMR015.TXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CCMR015.TXP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CCMR015.TXP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC
Foi de date: 1.CCMR015.TXP.pdf2.CCMR015.TXP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CCMR015.TXP
Număr parc CCMR015.TXP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4625 pcs Fișa cu date 1.CCMR015.TXP.pdf2.CCMR015.TXP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 500V Tensiunea nominală - AC 600V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD®, POWR-PRO® CCMR
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume CCMR 15A
CCMR015TXP
CCMR15
CCMR15A
F5886
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 15A Clasă CC
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 200kA AC, 20kA DC Aprobări CE, UL
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CCMR02.8T
CCMR02.8T
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CRTRDGE 2.8A 600VAC/300VDC
In stoc: 6517 pcs
Descarca: CCMR02.8T.pdf
RFQ
CCMR015.T
CCMR015.T
Descriere: FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC/500VDC