65036R2IB5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 65036R2IB5.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
Foi de date: 65036R2IB5.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 45 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 65036R2IB5.5
Număr parc 65036R2IB5.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 45 pcs Fișa cu date 65036R2IB5.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune -
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 650A Clasă R
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 80kA Aprobări -
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
65039-002ELF
65039-002ELF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN RECPT 35POS 2.54MM CRIMP
In stoc: 188422 pcs
Descarca: 65039-002ELF.pdf
RFQ
65039-001LF
65039-001LF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN RECPT 36POS 2.54MM CRIMP
In stoc: 35762 pcs
Descarca: 65039-001LF.pdf
RFQ
6503
Producători: 3M
Descriere: HALF FACEPIECE RESPIRATOR 1=1PC
Descarca: 6503.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT TWINBEAM+ 90POS R/A
Descarca: 650370-1.pdf
65036R2B5.5
65036R2B5.5
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC CYL
In stoc: 50 pcs
Descarca: 65036R2B5.5.pdf
Descriere: CONN RCPT TWINBEAM+ 120POS R/A