65036R2C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 65036R2C5.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
Foi de date: 65036R2C5.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 64 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 64 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 65036R2C5.5
Număr parc 65036R2C5.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 64 pcs Fișa cu date 65036R2C5.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 650A Clasă R
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 80kA Aprobări -
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
65039-001ELF
65039-001ELF
Producători: Amphenol FCI
Descriere: CONN RECPT 36POS 2.54MM CRIMP
In stoc: 155456 pcs
Descarca: 65039-001ELF.pdf
RFQ
65036R3C5.5
65036R3C5.5
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
In stoc: 72 pcs
Descarca: 65036R3C5.5.pdf
RFQ
6503
Producători: 3M
Descriere: HALF FACEPIECE RESPIRATOR 1=1PC
In stoc: 5209 pcs
Descarca: 6503.pdf
65036R2C5.5W
65036R2C5.5W
In stoc: 77 pcs
Descarca: 65036R2C5.5W.pdf
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN TB RCPT 810POS 6ROW R/A T/H