400E2CL5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400E2CL5.5
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 400A 5.5KVAC CYL
Foi de date: 400E2CL5.5.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 71 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400E2CL5.5
Număr parc 400E2CL5.5 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 400A 5.5KVAC CYL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 71 pcs Fișa cu date 400E2CL5.5.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune 16.130" L x 3.000" W x 7.940" H (409.70mm x 76.20mm x 201.68mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Temperatura de Operare - Tipul de montare Bolt Mount
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 400A Clasă E