400E2C5.5W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 400E2C5.5W
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 400A 5.5KVAC
Foi de date: 400E2C5.5W.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 67 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 400E2C5.5W
Număr parc 400E2C5.5W Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 400A 5.5KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 67 pcs Fișa cu date 400E2C5.5W.pdf
Tensiunea nominală - AC 5.5kV Dimensiune / Dimensiune 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 400A Clasă E