30R090UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R090UU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30R090UU
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL
Foi de date: 30R090UU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30R090UU
Număr parc 30R090UU Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 30V 900MA RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 183578 pcs Fișa cu date 30R090UU.pdf
Tensiune - Max 30V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 5.9s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Serie POLY-FUSE®, 30R
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 220 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 70 mOhms
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 030R0090
030R0090U
30R090
F1917
F2020
F2020-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.201" (5.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.480" (12.20mm)
descriere detaliata Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc Curent - călătorie (it) 1.8A
Curent - Max 40A Curent - Țineți (Ih) (Max) 900mA