30R185UPR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R185UPR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 30R185UPR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Foi de date: 30R185UPR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 30R185UPR
Număr parc 30R185UPR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 413585 pcs Fișa cu date 30R185UPR.pdf
Tensiune - Max 30V Tip Polymeric
Timpul până la călătorie 8.7s Grosime (Max) -
Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Serie POLY-FUSE®, 30R
Rezistență - Post Trip (R1) (Max) 90 mOhms Rezistenta - Initiala (Ri) (Min) 30 mOhms