250E2C8.25
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 250E2C8.25
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 250A 8.25KVAC
Foi de date: 250E2C8.25.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 93 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 93 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 250E2C8.25
Număr parc 250E2C8.25 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 250A 8.25KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 93 pcs Fișa cu date 250E2C8.25.pdf
Tensiunea nominală - AC 8.25kV Dimensiune / Dimensiune 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 250A Clasă E
Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 80kA Aprobări -
Aplicații Motor Protection
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
250CJ
250CJ
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/250VDC