250E2C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 250E2C2.75
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 250A 2.75KVAC
Foi de date: 250E2C2.75.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 75 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 75 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 250E2C2.75
Număr parc 250E2C2.75 Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 250A 2.75KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 75 pcs Fișa cu date 250E2C2.75.pdf
Tensiunea nominală - AC 2.75kV Dimensiune / Dimensiune 10.875" L x 3.000" W x 6.380" H (276.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Serie POWR-GARD® Timp de raspuns -
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici Indicating
Ratingul curent 250A Clasă E