1SMB28AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB28AT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB28AT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Foi de date: 1.1SMB28AT3G.pdf2.1SMB28AT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB28AT3G
Număr parc 1SMB28AT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 28V 45.4V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3686 pcs Fișa cu date 1.1SMB28AT3G.pdf2.1SMB28AT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 28V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 31.1V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMB
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 600W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 1SMB28AT3GOSTR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 13.2A Capacitate @ Frecventa 590pF @ 1MHz
Numărul părții de bază 1SMB Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1SMB28A TR13
1SMB28A TR13
Producători: Central Semiconductor
Descriere: TVS DIODE 28V 45.4V SMB