1SMB26CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1SMB26CAT3G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1SMB26CAT3G
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 26V 42.1V SMB
Foi de date: 1SMB26CAT3G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1SMB26CAT3G
Număr parc 1SMB26CAT3G Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 26V 42.1V SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4760 pcs Fișa cu date 1SMB26CAT3G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 26V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 28.9V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 600W
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Alte nume 1SMB26CAT3GOSCT Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 14.2A
Capacitate @ Frecventa 330pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1