0MID080.XP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0MID080.XP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE AUTOMOTIVE 80A 32VAC/VDC
Foi de date: 0MID080.XP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0MID080.XP
Număr parc 0MID080.XP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE AUTOMOTIVE 80A 32VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20637 pcs Fișa cu date 0MID080.XP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 32V Tensiunea nominală - AC 32V
Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia x 0.394" W (16.00mm x 10.00mm) Serie MIDI®
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz Auto Link Temperatura de Operare -
Tipul de montare Bolt Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul siguranței Automotive
Ratingul curent 80A Culoare -