0MIB020.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0MIB020.X
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Foi de date: 0MIB020.X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0MIB020.X
Număr parc 0MIB020.X Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8111 pcs Fișa cu date 0MIB020.X.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Serie MINI®
Alte nume MIB020.X Numărul de polonezi 1
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
lumină - Ratingul curent 20A