0LKS125.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0LKS125.V
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE LINK 125A 600VAC CYLINDR
Foi de date: 0LKS125.V.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0LKS125.V
Număr parc 0LKS125.V Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE LINK 125A 600VAC CYLINDR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4389 pcs Fișa cu date 0LKS125.V.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 1.843" Dia x 6.878" L (46.80mm x 174.70mm)
Serie POWR-GARD® LKS Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cylindrical, Blade Terminals
Alte nume LKS125
LKS125.V
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 125A