0LKS060.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0LKS060.S
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE LINK 60A 600VAC CARTRIDGE
Foi de date: 0LKS060.S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 0LKS060.S
Număr parc 0LKS060.S Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE LINK 60A 600VAC CARTRIDGE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6184 pcs Fișa cu date 0LKS060.S.pdf
Tensiunea nominală - AC 600V Dimensiune / Dimensiune 1.063" Dia x 4.248" L (27.00mm x 107.90mm)
Serie POWR-GARD® LKS Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Cartridge, Non-Standard
Alte nume LKS060
LKS060.S
LKS60
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Caracteristici - Ratingul curent 60A