0FLQ030.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ030.T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLQ030.T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC/300VDC
Foi de date: 0FLQ030.T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLQ030.T
Număr parc 0FLQ030.T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CARTRIDGE 30A 500VAC/300VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4567 pcs Fișa cu date 0FLQ030.T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 300V Tensiunea nominală - AC 500V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie POWR-GARD® FLQ
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume 0FLQ030.T-ND
0FLQ030T
F1800
FLQ 30A
FLQ030
FLQ030.T
FLQ030T
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
Ratingul curent 30A Clasă -