0FLQ030.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ030.HXR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLQ030.HXR
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE GLASS 30A 500VAC 5AG
Foi de date: 0FLQ030.HXR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLQ030.HXR
Număr parc 0FLQ030.HXR Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE GLASS 30A 500VAC 5AG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5176 pcs Fișa cu date 0FLQ030.HXR.pdf
Tensiunea nominală - AC 500V Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Serie FLQ Timp de raspuns Slow
ambalare Bulk Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Alte nume FLQ 30A-R
FLQ030.HXR
Temperatura de Operare -
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
DC Rezistență la rece 0.002816 Ohms Ratingul curent 30A