0FLM6.25T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM6.25T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLM6.25T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC
Foi de date: 0FLM6.25T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLM6.25T
Număr parc 0FLM6.25T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 6.25A 250VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10298 pcs Fișa cu date 0FLM6.25T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie FLM
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume 0FLM625T
F1008
FLM 6-1/4A
FLM06.25
FLM6.25
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 0.0277 Ohms Ratingul curent 6.25A