0FLM05.6T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLM05.6T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0FLM05.6T
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC
Foi de date: 0FLM05.6T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0FLM05.6T
Număr parc 0FLM05.6T Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE CRTRDGE 5.6A 250VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10979 pcs Fișa cu date 0FLM05.6T.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 250V
Dimensiune / Dimensiune 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Serie FLM
Timp de raspuns Slow ambalare Bulk
Pachet / Caz 5AG, 10mm x 38.1mm Alte nume FLM 5-6/10A
FLM05.6
FLM05.6T
FLM5.6
Temperatura de Operare - Tipul de montare Holder
Tipul siguranței Cartridge Caracteristici -
DC Rezistență la rece 0.033 Ohms Ratingul curent 5.6A