0812040.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0812040.ZXST
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului CIR BRKR 40A 12VDC AUTO RESET
Foi de date: 1.0812040.ZXST.pdf2.0812040.ZXST.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0812040.ZXST
Număr parc 0812040.ZXST Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere CIR BRKR 40A 12VDC AUTO RESET Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9162 pcs Fișa cu date 1.0812040.ZXST.pdf2.0812040.ZXST.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Serie 812
Alte nume 0812040.ST Numărul de polonezi 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
lumină - Ratingul curent 40A
Întrerupător tip - Tipul actuatorului Automatic Reset
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Phoenix Contact
Descriere: 5 SECTION ZACK MARKER STRIP
In stoc: 19772 pcs
Descarca: 0812120.pdf
RFQ
Producători: Dialight
Descriere: LENS GREEN PANEL MOUNT THREADED
In stoc: 4236 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Dialight
Descriere: LENS RED PANEL MOUNT THREADED
Descarca:
0812030.ZXST
0812030.ZXST
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET