0812025.ZXST
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0812025.ZXST
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET
Foi de date: 1.0812025.ZXST.pdf2.0812025.ZXST.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0812025.ZXST
Număr parc 0812025.ZXST Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere CIR BRKR 25A 12VDC AUTO RESET Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8492 pcs Fișa cu date 1.0812025.ZXST.pdf2.0812025.ZXST.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 12V Serie 812
Alte nume 0812025.ST Numărul de polonezi 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
lumină - Ratingul curent 25A