06173.15MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 06173.15MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE 3.15A 250V AXIAL
Foi de date: 06173.15MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 06173.15MXEP
Număr parc 06173.15MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE 3.15A 250V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 574568 pcs Fișa cu date 06173.15MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serie 617 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 17.71
DC Rezistență la rece 0.0224 Ohms Ratingul curent 3.15A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A