06171.25MXEP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 06171.25MXEP
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE 1.25A 250V AXIAL
Foi de date: 06171.25MXEP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 06171.25MXEP
Număr parc 06171.25MXEP Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE 1.25A 250V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 613966 pcs Fișa cu date 06171.25MXEP.pdf
Tensiunea nominală - AC 250V Dimensiune / Dimensiune 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm)
Serie 617 Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz 5mm x 20mm (Axial)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 2.23
DC Rezistență la rece 0.0701 Ohms Ratingul curent 1.25A
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 35A