0473.750MAT1L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0473.750MAT1L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0473.750MAT1L
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC
Foi de date: 0473.750MAT1L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0473.750MAT1L
Număr parc 0473.750MAT1L Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 143293 pcs Fișa cu date 0473.750MAT1L.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 125V
Dimensiune / Dimensiune 0.135" Dia x 0.280" L (3.43mm x 7.11mm) Serie PICO® II 473
Timp de raspuns Slow ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Axial Alte nume 473.750MAT1L
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Se topește 0.76
DC Rezistență la rece 0.46 Ohms Ratingul curent 750mA
Culoare - Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală 50A